Zapraszamy do kontaktu z naszą Firmą, poszukujemy partnerów handlowych, gwarantujemy współpracę na uczciwych warunkach.


EIS-TIGER

Długotrwała ochrona w temperaturze do -50°C

OPIS PRODUKTU

Preparat EIS-TIGER mający postać trwałych aktywnych granulek, przeznaczony jest do usuwania ubitego śniegu i lodu w temperaturze do -50°C, utrzymuje rozmrożoną powierzchnię bez tworzenia się szronu przez okres około 3 dni od chwili posypania jej granulatem EIS-TIGER (zależnie od intensywności opadów).
Silna adhezja
EIS-TIGER można stosować na nawierzchniach drogowych i jezdniach jak również na rampach o nachyleniu do 45°. Produkt zapewnia maksymalną adhezję na zboczach.
Ochrona przed korozją i kwaśnym deszczem
dzięki swej alkaliczności preparat wydajnie zapobiega skutkom kwaśnych deszczów i nie powoduje korozji metali.
Łatwy w stosowaniu na różnych powierzchniach
preparat EIS-TIGER można stosować na posadzkach lub na podłogach pokrytych wykładzinami syntetycznymi. Nie wykazuje również żadnych ujemnych efektów na betonie o grubości min. 2cm od zbrojenia stalowego.
Odporny na wilgoć
może być użyty do wysuszania zawilgoconych pomieszczeń dzięki swoim właściwościom aktywnym powodującym usuwanie wilgoci z powietrza.
Środek przyjazny dla środowiska
ze względu na całkowitą rozpuszczalność w wodzie preparat EIS-TIGER jest przyjazny dla środowiska, podłoży piaskowych jak i materiałów granulowanych. Dzięki temu nie kumuluje się w gruntach uprawnych. EIS-TIGER zaliczany jest do zerowej grupy w niemieckiej klasyfikacji bezpieczeństwa wodnego, tzn. jest całkowicie nieszkodliwy dla wód gruntowych. Ponadto produkt nie zawiera kwasu moczowego i wg badań potwierdzonych certyfikatem - jest bezpieczny dla procesu wegetacji roślin w porównaniu do innych, konwencjonalnych materiałów.

STOSOWANIE

Zaleca się powierzchniowe stosowanie preparatu. Skuteczność działania zależy od temperatury otoczenia oraz grubości warstwy lodu lub ubitego śniegu. W przypadku oblodzenia preparat należy stosować w ilości ok. 30 - 100 g/m2.

Atest PZH

Produkt posiada aktualny atest PZH, wydany 16 kwietnia 2010.

OPIS W JĘZYKU ANGIELSKIM

poniżej zamieszczamy opis produktu w języku angielskim

OPIS W JĘZYKU ROSYJSKIM

poniżej zamieszczamy opis produktu w języku rosyjskim