Zapraszamy do kontaktu z naszą Firmą, poszukujemy partnerów handlowych, gwarantujemy współpracę na uczciwych warunkach.


EIS-WACHTER

Ekologiczna ochrona przed lodem i środek do odmrażania w płynie

OPIS PRODUKTU

jest w 100% neutralny dla środowiska, bezpieczny dla ludzi i zwierząt, oraz nie wymaga specjalnego oznakowania
nie zawiera soli, fosforanów, mocznika, chlorków i innych substancji zanieczyszczających środowisko
jest nowoopracowaną, płynną mieszanką substancji aktywnych, którą można łatwo spryskiwać powierzchnie i która w przeciwieństwie do innych produktów nie tworzy grudek i zbryleń.
ma działanie antykorozyjne i dlatego stosuje się go wszędzie tam, gdzie powierzchnie metalowe muszą być chronione wzgl. gdzie nie jest wskazane wystąpienie korozji (lądowiska dla helikopterów, rampy załadunkowe w spedycji, mosty i transport kolejowy, itp.)
może być stosowany profilaktycznie przed wystąpieniem marznącego deszczu oraz wieczorem jako ochrona przed mającą pojawić się w nocy marznącą mżawką i mrozem do -14 °C, pozostaje on przy tym aktywny przez 24 godziny.
Powierzchnie smołowe lub betonowe poddane działaniu odmrażacza eis.wächter wykazują znacznie lepszą przyczepność (zwłaszcza dla wózków wysokiego podnoszenia, pojazdów mechanicznych, lotnictwa i transportu), ponieważ ze względu na właściwości preparatu eis.wächter lód i śnieg nie przylegają tak dobrze do siebie ani nie łączą się ze sobą (nie tworzą zespolenia).
Odmrażacz eis.wächter oznacza jeszcze większe i skuteczniejsze zabezpieczenie przed i podczas lodu i śniegu.

STOSOWANIE

Odmrażacz eis.wächter jest produktem płynnym i jest łatwy do nanoszenia na powierzchnię za pomocą urządzeń zraszających, pojemników aerozolowych, rozpylaczy z pompą tłoczącą (w zakresie służbowym za pomocą specjalnych pojazdów do spryskiwania).